Hip Hop Srbija
Molimo vas logujte se da bi mogli pristupiti forumu.
Hvala
Hip Hop Srbija
Molimo vas logujte se da bi mogli pristupiti forumu.
Hvala
Hip Hop Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hip Hop Srbija

Najnovije vesti u vezi nase hip hop scene... interview, spotovi i josh mnogo toga... prijatan boravak na nasem forumu zeli vam Ekipa...
 
PrijemHome*Latest imagesRegistruj sePristupi

 

 Virtuelni Graffiti xD

Ići dole 
+3
nemqe93
Ultra
MC RexMa
7 posters
AutorPoruka
MC RexMa
POCETNIK
POCETNIK
MC RexMa


Posts : 29

Virtuelni Graffiti xD Empty
PočaljiNaslov: Virtuelni Graffiti xD   Virtuelni Graffiti xD I_icon_minitimePet Jan 29, 2010 3:06 am

E ljudi posto je ovako, kako da kazem, jadno vreme za blejanje oko zgrada i crtanje grafita... tako da bih zamolio sve dobre duse da se smiluju na moju napacenu koja zivi zbog grafita... Virtuelni Graffiti xD 574215 i da mi predlozi neki dobar program za crtanje graffita... pomagajte Virtuelni Graffiti xD 594134
Nazad na vrh Ići dole
Ultra
MODERATOR
MODERATOR
Ultra


Posts : 334

Virtuelni Graffiti xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni Graffiti xD   Virtuelni Graffiti xD I_icon_minitimeNed Jan 31, 2010 2:03 am

Ja znam jedino za program Graffiti Studio, mogu da ti nadjem link za download ako vec nemas taj program Wink
Nazad na vrh Ići dole
MC RexMa
POCETNIK
POCETNIK
MC RexMa


Posts : 29

Virtuelni Graffiti xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni Graffiti xD   Virtuelni Graffiti xD I_icon_minitimeNed Jan 31, 2010 6:30 pm

ma meni je samo naziv bitan... za sve ostalo tu je torrent... u svakom slucaju bas ti 'fala Very Happy Cool Wink
Nazad na vrh Ići dole
nemqe93
POCETNIK
POCETNIK
nemqe93


Posts : 12

Virtuelni Graffiti xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni Graffiti xD   Virtuelni Graffiti xD I_icon_minitimePet Feb 05, 2010 2:06 am

http://www.sendspace.com/file/emxkl4 ....evo vam ovo...ovaj radi i nije los...:))
Nazad na vrh Ići dole
Ultra
MODERATOR
MODERATOR
Ultra


Posts : 334

Virtuelni Graffiti xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni Graffiti xD   Virtuelni Graffiti xD I_icon_minitimeSub Feb 06, 2010 12:25 am

Na taj sam i ja mislila :)


Poslednji izmenio Ultra dana Sub Apr 17, 2010 12:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
vensti
POCETNIK
POCETNIK
vensti


Posts : 2

Virtuelni Graffiti xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni Graffiti xD   Virtuelni Graffiti xD I_icon_minitimeUto Mar 09, 2010 7:43 pm

E ljudi posto je ovako, kako da kazem, jadno vreme za blejanje oko zgrada i crtanje grafita... tako da bih zamolio sve dobre duse da se smiluju na moju napacenu koja zivi zbog grafita... Virtuelni Graffiti xD 574215 i da mi predlozi neki dobar program za crtanje graffita... pomagajte Virtuelni Graffiti xD 594134

ROFLMAO.... koja je svrha crtati graff na kompu?
misim... jest zanimljivo i svaka chast onima koji su dobri u tome.... ali..... kombinacij sprej-zid (bezi murija!!!! :))) je nezamenljiv....ili samo 3pujem..? :/ : ) : ) : ) : P
Nazad na vrh Ići dole
MC RexMa
POCETNIK
POCETNIK
MC RexMa


Posts : 29

Virtuelni Graffiti xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni Graffiti xD   Virtuelni Graffiti xD I_icon_minitimeSre Mar 10, 2010 12:58 pm

vensti ::
ROFLMAO.... koja je svrha crtati graff na kompu?
misim... jest zanimljivo i svaka chast onima koji su dobri u tome.... ali..... kombinacij sprej-zid (bezi murija!!!! :))) je nezamenljiv....ili samo 3pujem..? :/ : ) : ) : ) : P


Pa izadji ti po ovom vremenu da crtas.... sneg veje u oci zabada... prsitci mi se slede... ne mogu sprej da podignem... a kamoli da crtam.... msm mogu... al nije to to... ovako... zalegnes u fotelju... i napravis skicu... za neko bolje vreme... lol! a od murije ne bezim... stric mi ispektor Razz Cool tongue tako da se ne cimam za njih... radim dok mi ne krenu da kenjaju.... a zavrisim kad im stric objasni neke stvari Virtuelni Graffiti xD 574215 Virtuelni Graffiti xD 60495 inace... ne crtam dugo... ja sam 95 god... tek cu da krenem da ctram "punom parom" santa Virtuelni Graffiti xD 94739 Exclamation Very Happy tongue Virtuelni Graffiti xD 574215
Nazad na vrh Ići dole
foste
POCETNIK
POCETNIK
foste


Posts : 4

Virtuelni Graffiti xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni Graffiti xD   Virtuelni Graffiti xD I_icon_minitimeSub Mar 13, 2010 8:03 pm

recite te price nekom ko je dva puta uhvacen ali opet radi Virtuelni Graffiti xD 591623
Nazad na vrh Ići dole
zdraveRBS
POCETNIK
POCETNIK
zdraveRBS


Posts : 1

Virtuelni Graffiti xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni Graffiti xD   Virtuelni Graffiti xD I_icon_minitimeSre Jun 01, 2011 2:45 am

foste ::
recite te price nekom ko je dva puta uhvacen ali opet radi Virtuelni Graffiti xD 591623

brate dal je bitno dali ce da te uhvate ili ne, prosetas se do supa :) salju ti gajbi prijavu posle 3 meseca odes na sud i platis kaznu koja nije toliko velika Very Happy tj zavisi od "stete" kako oni zovu koju na pravis. Prosle godine sam bas cesto posecivao tu "ustanovu" zvanu SUP XD i idalje peglam zidove :)
Nazad na vrh Ići dole
Shtrki
POCETNIK
POCETNIK
Shtrki


Posts : 25

Virtuelni Graffiti xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni Graffiti xD   Virtuelni Graffiti xD I_icon_minitimeUto Jun 21, 2011 1:52 am

MC RexMa ::
E ljudi posto je ovako, kako da kazem, jadno vreme za blejanje oko zgrada i crtanje grafita... tako da bih zamolio sve dobre duse da se smiluju na moju napacenu koja zivi zbog grafita... Virtuelni Graffiti xD 574215 i da mi predlozi neki dobar program za crtanje graffita... pomagajte Virtuelni Graffiti xD 594134
Probaj ovaj sajt http://www.graffiticreator.net/ radi se online sve, mozda ti se svidi!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Virtuelni Graffiti xD Empty
PočaljiNaslov: Re: Virtuelni Graffiti xD   Virtuelni Graffiti xD I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Virtuelni Graffiti xD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hip Hop Srbija :: Me myself I and-
Skoči na: