Hip Hop Srbija
Molimo vas logujte se da bi mogli pristupiti forumu.
Hvala
Hip Hop Srbija
Molimo vas logujte se da bi mogli pristupiti forumu.
Hvala
Hip Hop Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hip Hop Srbija

Najnovije vesti u vezi nase hip hop scene... interview, spotovi i josh mnogo toga... prijatan boravak na nasem forumu zeli vam Ekipa...
 
PrijemHome*Latest imagesRegistruj sePristupi

 

 fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
licking.toad
POCETNIK
POCETNIK
licking.toad


Posts : 3

fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  Empty
PočaljiNaslov: fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....    fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  I_icon_minitimeSre Jul 07, 2010 3:18 am

Eto, nesto malo od mene... valjda ce ljudi ostavljat nesto! Kontam isto da ce bit dobro!
Nazad na vrh Ići dole
hommie
POCETNIK
POCETNIK
hommie


Posts : 5

fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  Empty
PočaljiNaslov: A ribe? i one ucestvuju?   fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  I_icon_minitimePet Sep 10, 2010 11:57 am

A ribe?
Nazad na vrh Ići dole
hommie
POCETNIK
POCETNIK
hommie


Posts : 5

fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  Empty
PočaljiNaslov: Re: fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....    fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  I_icon_minitimePet Sep 10, 2010 12:48 pm

e ovako stoje stvari,pravi drugari su dali,lazni samo srali,neki su i krali,cisto onako, sedi tu i slusaj,vise nisi mali, bar pokusaj,da stvoris svoje,da branis svoje boje,da ti uspeh dodje sam,da stvoris sinu bolje, jer zivot pun je zamki,ako okliznes se,padni. ali hrabro ustani,nek svi ti dani budu radni. budi ko Mahatma Gandi, ne odgovaraj silom,zapusi usta sisama samo jakom rimom,a ako se cudis sto ti riba deli savete, ova riba prosla je,spremna sam za nove zalete, u usta laz ne trpaj, svu energiju iscrpi,za istinu bori se,iako mora da se trpi.
Nazad na vrh Ići dole
licking.toad
POCETNIK
POCETNIK
licking.toad


Posts : 3

fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  Empty
PočaljiNaslov: Re: fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....    fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  I_icon_minitimeNed Sep 12, 2010 2:26 pm

Pa normalno.... svi koji imaju volje neka bacaju :)
Nazad na vrh Ići dole
licking.toad
POCETNIK
POCETNIK
licking.toad


Posts : 3

fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  Empty
PočaljiNaslov: Re: fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....    fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  I_icon_minitimeNed Sep 12, 2010 2:41 pm

samo da vam kažem.... ispali ste pičke... napali me, vas dva na jedan, bejzbol palica, a drugi napada sa ledja, mislili ste past će pa će najebat, par puta nogom u glavu i dečko je sjeban... ali brate, ovo je priča u kojoj nema heroja, ali nema ni slabića, nema odustajanja i da vas je bila cijela ekipa, faca krvava i smijeh na licu... PIČKA VAM MATERINA SAD SAM JA NA REDU! policija je uletila i sjebala stvari, obojica spakovani i meni užitak uskratili...
Nazad na vrh Ići dole
hommie
POCETNIK
POCETNIK
hommie


Posts : 5

fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  Empty
PočaljiNaslov: Re: fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....    fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  I_icon_minitimeNed Sep 12, 2010 5:46 pm

aj da prozivamo malo...........ova scena je smesna,svi u gangsta tripu,ako hejtujes im postove,popusices kitu. al samo na mrezi jer ulice se klone. satro kidaju na bitu, kradu caletove lone. evo prvi je cvija,decko kune se u zanat, repuje ko p*c*a, za drugo nema alat...kao ljubavne teme,decko zna sta deci treba,a ne ko real mc da repuje,za suvo parce leba. elitnih mi preko kurca, cak i meni ribi. samo da si samnom? superzvezde? ma idii! klinci tripuju kriminal,sajber don zhuani, do pola 5 su za kompom,posle blajve mami...napoleon psiho gangsta, za drugo on ne zna, xenia se prevrce jer mu njesra pesma...tatula i vid da rolaju u studiju. kako su krenuli sahranice rigu i uniju... a sada malo da svratimo do juga. naseg nastija je opet druko drugar...narkoman bez obraza,nije svestan poraza, ubija na majku,al je krao rime,necu reci kome,svi mu znate ime... ja se izvinjavam ako vam serem po idolima, i moje su srali pa ih i dalje volim ja.
Nazad na vrh Ići dole
Gruja
POCETNIK
POCETNIK
Gruja


Posts : 1

fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  Empty
PočaljiNaslov: Re: fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....    fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  I_icon_minitimeUto Nov 09, 2010 12:47 am

hmmm jesi za jedan battle?cisto onako da oprobamo skill? bounce
Nazad na vrh Ići dole
Steel
POCETNIK
POCETNIK
Steel


Posts : 3

fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  Empty
PočaljiNaslov: Re: fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....    fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  I_icon_minitimeUto Jan 11, 2011 1:54 am

jen,dva,tri Raja karali smo mi..tri,cetri,pet njega kara ceo svet,sest i sedam vise tuki ja mu ne dam,osam i devet boki mu upo u krevet...Kad igra NBA obavezno se plazi,igra na easy al ga ipak svako gazi...Ima pogled ubice,mafijaski hod kad krene da se kurci zalepim ga za pod..Kada pijemo pivo,on popije flase pola,i odmah sevne njegova noga gola..Karo ga je Zola,karali ga svi,crni Rajo kako si ziv ti? Izbriso si fejs,vratiti ga neces,zato se sada po mom tukiju kreces..Zenske te ispaljuju,misle da si lak,za mene si sisane mnogo mlak..Keca imas kod Rose,za dvojku bi joj lizo i tabane bose,velika si sisa i mrsav si ko vnogo,sta da ti kazem osim nasisi mi se mnogo!
Nazad na vrh Ići dole
MC YORA
POCETNIK
POCETNIK
MC YORA


Posts : 2

fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  Empty
PočaljiNaslov: diss mc steel   fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  I_icon_minitimeUto Jan 11, 2011 2:22 am

Mc štef ili mc Steel? sad ćeš naučiti how to get kill! prozivaš me ovde i misliš da si reper u stvari mali seronja sa glavom kao šleper! snimaš šatro pesme, misliš da si em si a iza svakog ugla moj ku**c ti se kesi...šta je bilo mišu, sada ne znaš gde si? evo kad te jeb** da te uhvatim za sesi... tačno je - ne mogu pivo da ispijem do pola ali zato ti ga redovno guram ja do bola! jeste - ženske me ispaljuju. misle da sam lak, al za moj ku**c nikad nisi reko da je mlak. odavno si mi ga ti i počeo drkati, čuo sam da te je karao i neki čovek brkati?! ha-ha! pa ti prozivaš za školicu? pitaj čika Joru da ti kaže koju foricu...jer za ovu igru ja rođeni sam tata i karaću te ako treba 3 debelaa sata!I nemoj više ovde da prospaš mi rime jer skenjaću te uvek i tvoje bedno ime.STEEL - aludiraš ne čelik...od mene uvek imaš u ustima ku**c velik'!
Nazad na vrh Ići dole
Steel
POCETNIK
POCETNIK
Steel


Posts : 3

fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  Empty
PočaljiNaslov: Re: fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....    fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  I_icon_minitimeUto Jan 11, 2011 2:36 am

prozivas svog tatu? pa nije ti fer,kenjas mnogo i lajes kao ker..U ovoj igri duze sam od tebe,priznaj sada ciki ko te najbolje jebe...Prosipas mi fore,rime su ti trule moj ti ku**c u ustima bio mesto frule..Svako vece,svakog dana u cmaru ti je nova rana,moj ti ku**c bio dobra hrana! Zna se ko je Steel, a ko je MC YORA,pa kakvo je to ime? jel si ga dobio od tvora? Ajde zini sada jako,reci glasno aaa jer upravo te u stau karam sada ja...Mani se ti repa,prihvati se serpa,jer ulicom kojom ides znaj da je slepa! Za tebe sam MC a takodje i Steel,ovom rimom zavrsavam i dobio si kill!
Nazad na vrh Ići dole
MC YORA
POCETNIK
POCETNIK
MC YORA


Posts : 2

fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  Empty
PočaljiNaslov: Re: fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....    fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  I_icon_minitimeUto Jan 11, 2011 2:50 am

Ništa novo mišu - rekao sam sve...Mali šatro reper sa glavom kao šleper...u ovoj igri ti si mnogo duže i opet litre moj sperme po organizmu ti kruže...gazim te i sada kao što gazih te oduvek...klepam te oduvek i sad ću da te klepim - jer za mene sI samo mali klmepi lempi...došao sam ovde, baš na tvoj teren i kao i uvek na tebe obilno serem...nisam ja mc - zovu me i Raja ali molim te stani u red za lizanje jaja...ili moli za nešto - da ti bar pesmu snime jer ja kad te vidim prebiću te na mrtvo ime...ne volim stvarno što moram da te dissujem jer ćeš ti i ostati samo mali sisoje...nauči ovu igru i budi prosečan mc al se ne kači sa mnom i jaja mi ne mesi...i na tvom terenu pokloni se caru, i tvojoj igri pokloni se caru a od cara seronjo - uvek imaš karu!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  Empty
PočaljiNaslov: Re: fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....    fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....  I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
fristajl, battle, izbacite ono sto vam sjedi na srcu i pati vas....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hip Hop Srbija :: Me myself I and-
Skoči na: